قوانین و مقررات ایندکس یار

از کاربران محترم ایندکس یار خواهش می‌کنیم قوانین و مقررات را به طور کامل مطالعه کنند و سعی در رعایت آن‌ها داشته باشند.
بروزرسانی : 1400/12/10

معرفی کوتاه ایندکس یار

ایندکس یار یک پلتفرم آنلاین برای اتصال وبسایت و شبکه‌های شما به Google indexing api می‌باشد و شما از طریق آن می‌توانید درخواست ایندکس، بازبینی مجدد صفحه و حذف از گوگل را ثبت کنید.
ایندکس یار به عنوان یک استارتاپ ایرانی فعالیت خود را در اسفند 1400 آغاز کرده است و اولین پلتفرم آنلاین برای ایندکس سریع در دنیا می‌باشد.
ایندکس یار فقط از طریق وبسایت رسمی خود به آدرس indexyar.com در دسترس است و هیچ سایت جانبی و اپلیکیشنی ندارد.

مقررات عمومی

 1. ایندکس یار یک وبسایت ایرانی بوده و تحت قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان فعالیت می‌کند. به همین خاطر انجام فعالیت‌های خلاف قوانین کشور، تخلف محسوب شده و با تخلف کنندگان، برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.
 2. به دلیل اینکه ایندکس یار فقط رابط بین کاربر و api گوگل می‌باشد، مسئولیت تمامی صفحات ثبت شده توسط کاربر در ایندکس یار، به عهده خود کاربر می‌باشد و ایندکس یار هیچ مسئولیتی را نمی‌پذیرد.
 3. استفاده از ایندکس یار برای سایت‌های فیلترشده توسط کمیته فیلترینگ، ممنوع بوده و تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده، شناسایی و گزارش، حساب کاربری فرد متخلف یا وبسایت فیلترشده، بنابر تصمیم تیم مدیریتی ایندکس یار، مسدود می‌گردد.
 4. کاربران اجازه ثبت وبسایت یا شبکه با محتواهای غیرقانونی مانند: شرط‌بندی، قمار، موارد مخدر، مطالب غیر اخلاقی و جنسی، آزار و اذیت حیوانات و انسان، مطالب تروریستی، مطالب مغایر با امنیت ملی و … را ندارند و در صورت مشاهده، بلافاصله اکانت کاربر مسدود گردیده و اطلاعات وی به مراجع قضایی ارسال می‌گردد.
 5. استفاده از یک حساب کاربری توسط بیش از 1 نفر تخلف محسوب می‌شود و در صورت مشاهده، حساب کاربری مسدود می‌گردد و وجه کاربر نیز مسترد نخواهد شد.
 6. ایندکس یار می‌تواند بدون اطلاع به کاربر، قوانین و مقررات درج شده در این صفحه را بروزرسانی کند و کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای، از این صفحه بازدید نمایند.

 

تعهدات ایندکس یار

 1. ایندکس یار متعهد می‌شود که خدمات و امکانات پلتفرم خود را با توضیحات دقیق و کامل و بدون اغراق اعلام کند تا همه موارد مورد نیاز برای اطلاع کاربر، شفاف و مشخص باشد.
 2. ایندکس یار متعهد می‌شود که در وبلاگ آموزشی خود، تمامی مطالب مورد نیاز برای استفاده کاربران از پلتفرم ایندکس یار را به صورت کامل درج کند تا کاربران بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
 3. ایندکس یار متعهد می‌شود، در صورتی که کاربر از طریق آموزش‌های درج شده در وبلاگ، موفق به استفاده از پلفرم ایندکس یار نشود، پشتیبانی کاملی در حد 1 ساعت برای کاربر ارائه دهد تا کاربر بتواند از خدمات استفاده کند.
  (در صورتی که کاربر علاوه بر مقالات آموزشی موجود در وبلاگ و همچنین 1 ساعت پشتیبانی، نتواند آموزش استفاده از ایندکس یار را یاد بگیرد، ایندکس یار هیچ مسئولیتی را به عهده نمی‌گیرد و وجه پرداخت شده توسط کاربر نیز عودت داده نخواهد شد.)
 4. ایندکس یار متعهد می‌شود تا همواره اشکالات و باگ‌های موجود در سیستم پلتفرم خود را (در صورت بودن)، در سریع‌ترین زمان ممکن رفع کند.
 5. ایندکس یار متعهد می‌شود تا در طول انجام وظیفه پشتیبانی، هیچ وجه اضافی از کاربر دریافت نکند.

 

تعهدات کاربران

 1. کاربران متعهد می‌شوند تا تمامی فعالیت‌های خود را بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران در پلتفرم ایندکس یار انجام دهند و در صورت تخلف و مسدود شدن حساب کاربریشان، هیچ ادعایی از ایندکس یار بابت بازگشت وجه و … نداشته باشند.
 2. کاربران متعهد می‌شوند با اسم واقعی و کامل خود، شماره تلفن شخصی و ایمیل واقعی خود در ایندکس یار ثبت نام کرده و از خدمات آن استفاده کنند.
 3. کاربران متعهد می‌شوند که مسئولیت وبسایت‌ها، شبکه‌ها و صفحاتی را که توسط ایندکس یار در api گوگل ثبت می‌کنند را به عهده بگیرند که در صورت تخلف آن‌ها، هیچ مسئولیتی به عهده ایندکس یار نباشد.
 4. اطلاعاتی که کاربران توسط آن در ایندکس یار ثبت نام می کنند، برای اطلاع رسانی‌های ایندکس یار استفاده می‌شود و کاربران نباید مشکلی از این بابت داشته باشند.
 5. کاربران متعهد می‌شوند که رمز قوی برای اکانت خود تنظیم کنند و اطلاعات اکانت خود را به هیچ وجه در اختیار شخص دیگری قرار ندهند و در حفظ آن کوشا باشند.

 

مالکیت فکری

تمامی محتویات وبسایت ایندکس یار، متعلق به استارتاپ ایندکس یار بوده و مشمول قوانین مالکیت فکری می‌باشد. به همین خاطر ایندکس یار حق پیگرد قانونی برای استفاده افراد در جهت مقاصد تجاری و غیر تجاری را دارد.

 

تغییر اطلاعات

 1. کاربران اجازه تغییر ایمیل و شماره موبایل خود در سیستم را ندارند و در صورتی که نیاز به تغییر آن‌ها داشته باشند، باید با پشتیبانی مکاتبه نمایند.
 2. ایندکس یار می‌تواند در هر زمانی، بدون اطلاع به کاربر، محتواهای صفحات و تعرفه‌ها را تغییر داده و بروزرسانی کند.

 

پرداخت و استرداد وجه

 1. تمامی پرداخت کاربران توسط درگاه پرداخت معتبر و قانونی مستقیم و غیر مستقیم انجام می‌شود و نیاز است کاربرا هنگام پرداخت وجه، به آن دقت کند.
 2. در صورتی که پلتفرم ایندکس یار دارای مشکل فنی باشد، اگر بیش از 2 روز کاری زمان ببرد تا مشکل برطرف گردد، 2برابر تعداد روزهای از دست رفته، پنل کاربر شارژ زمانی خواهد شد.
 3. در صورت تغییر قوانین گوگل و سیستم Google indexing api که باعث ایجاد مشکل در خدمات شود، ایندکس یار تعهدی برای بازگشت وجه به کاربران ندارد.

 

فورس ماژور

در صورت بروز حوادثی که کنترل آنها از دست مسئولان (تیم فنی، پشیتبانی و مدیریتی) وب‌سایت ایندکس یار یا کاربران آن خارج باشد، مسئولیتی در قبال تعهدات بیان شده در این قرارداد وجود نخواهد داشت.
این حوادث شامل مواردی از قبیل تحریم، آتش‌سوزی، زلزله، جنگ، قطع برق، قطع شبکه، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، سیل حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش‌بینی و … می‌شود.

 

حل اختلاف

در صورت ایجاد هر گونه مشکل و وجود هر گونه اختلاف در مفاد این تعهدنامه، شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان نسبت به انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن قضاوت خواهد کرد.
نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال قابل اجراست.

همین الان به جمع کاربران ایندکس یار بپیوندید 💎