Search

فرید هنرور هستم و به وبسایت شخصی من خوش آمدید

فرید هنرور، متولد 11 اردی‌بهشت سال 1374 در شهر تبریز هستم. دوران تحصیلاتی خود از مقطع تحصیلات ابتدایی تا مقطع کارشناسی را در تبریز گذرانده ام.

از سال 2011 یعنی سال 1391 وارد دنیای اینترنت شدم و به کسب دانش در زمینه های مختلف خود اشتغالی پرداختم.

در طی سال‌های فعالیتم همواره آموزش دیدم و بر اساس آموزش‌هایی که در هر حوزه ای دیدم، به فعالیت پرداخته و تجربیاتی کسب کردم.

در سایت شخصی خودم، به ارائه آموزش های مختلف در زمینه های مختلف فعالیت در زمینه رمز ارز ها (ارزهای دیجیتالفعالیت در حوزه وب، آموزش های خودشناسی و … می پردازم.

تمامی مطالب ارائه شده در این وبسایت، آموزش هایی هست که خودم فرا گرفتم و بعد از اجرایی کردن آن ها، اقدام به آموزش آن ها به بقیه افراد می کنم. امیدوارم تمامی آموزش های بنده مورد توجه و استفاده همه دوستان و همراهان عزیز قرار بگیره.

آخرین مقالات آموزشی

خودسازی
روانشناسی

خودسازی به روش من

هر انسانی برای پیشرفت و رسیدن به موفقیت که همان رسیدن به اهداف می باشد، نیازمند خودسازی است. خودسازی در کتب و در ادیان مختلف

ادامه مطلب

توانایی‌های من

وردپرس - 5 سال 95%
سئو - 3 سال سابقه 60%
مترجم ترکی استانبولی - 10 سال سابقه 80%
دیجیتال مارکتینگ - 4 سال سابقه 70%
تولید محتوا - 3 سال سابقه 80%
تحلیل ارمز ارز - 1 سال سابقه 75%

سوابق حرفه‌ای من

در دی ماه سال 99، بعد از عقد قرارداد رسمی با بیمارستان بین المللی ولیعصر تبریز، مشغول راه‌اندازی سایت اختصاصی بیمارستان به 2 زبان فارسی و انگلیسی شدم.

از شهریور ماه 99 به فکر راه اندازی یک سایت خدماتی به نام اکانت فا شدم که در آن یکی مشکلات کاربران که تهیه اکانت اختصاصی سایت های خارجی بود را برطرف نمودم.

در بهمن سال 98 بعد از بررسی‌های فراوان، به همراه 2 دوست و همکار خود، سایت دیتاجو، موتور جستجوی هوشمند آنلاین فایل را راه اندازی و مدیریت آن را به عهده گرفتم.

در آذر ماه سال 98، اقدام به راه اندازی سایت لدامین نمودم که به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ در تبریز فعالیت می کرد که در مهرماه 99 به فعالیت آن خاتمه دادم.

در دی ماه سال 97، بعد از ثبت قرارداد با دانشگاه علوم پزشکی تبریز، سایت مجتمع علمی، آموزشی و فرهنگی ربع رشیدی را زیر نظر این سازمان راه اندازی کرده و مدیریت این سایت را به عهده گرفتم.

در دی ماه سال 97، مسئولیت راه اندازی وبسایت کانون تبلیغات ادنگارین را بر عهده داشتم که بعد از آن نیز به درخواست کارفرما، مسئولیت مدیریت سایت را نیز عهده دار شدم.

در خرداد ماه سال 97، سایت زورنا را راه اندازی کردم و سپس بعد از تغییر نام و برند به زورنا98، به مدیریت و ترجمه ترانه در این سایت پرداختم که در اسفند ماه 99 به واگذاری این سایت اقدام کردم.

در مهر ماه سال 97، راه اندازی وبسایت مجموعه پزشکی شواهد مبتنی بر عملکرد که زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تبریز در حال فعالیت بود را بر عهده داشتم که این همکاری 6 ماه طول کشید.

در آذر ماه سال 96، بعد از راه اندازی سایت همپاوردپس، مشغول به ترجمه قالب و افزونه وردپرس پرداختم، در کنار این فعالیت ها به تولید محتوای آموزشی در زمینه وردپرس و دیجیتال مارکتینگ نیز پرداختم.

فروردین ماه سال 94، از طریق معرفی هم دانشگاهی، وارد شرکت بازاریابی شبکه‌ای ابر تجارت کهکشان شدم، بعد از لغو مجوز این شرکت وارد شرکت بادران و سر انجام در شرکت تات به فعالیت خود در این حرفه پایان دادم.

در اردیبهشت ماه سال 95، سایت کتاب مدیریتی که در زمینه ارائه کتب و مقالات آموزشی فعالیت می کرد را راه اندازی و در تیر ماه سال 98 فعالیت آن را متوقف نمودم.

از 18 سالگی وارد بازار تبریز شدم و توانستم مهارت های فروش را به صورت تجربی یاد بگیرم. در بین این سال ها، به فعالیت های دیگری نیز مشغول شدم و سر انجام در 16 شهریور 1396 از فعالیت در بازار خارج شدم.

اینستاگرام ایندکسر

تیم محتوای ایندکسر

این مقاله توسط تیم محتوای مجموعه ایندکسر تهیه و به رایگان در اختیار عموم کاربران و بازدیدکنندگان وبسایت قرار می‌گیرد تا باهمدیگر شاهد پیشرفت وب ایرانی باشیم.

مطالب مرتبط پیشنهادی